Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Поліцейські Києва отримали криміналістичні лабораторії для проведення експрес-аналізу ДНК

30 листопада, 19:22
Фото з фейсбук сторінки Поліція Києва

Поліцейські Києва отримали  криміналістичні лабораторії для проведення експрес-аналізу ДНК, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Прилади для швидкісного встановлення ДНК-профілю людини «ANDE 6С» столичні криміналісти отримали в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможності Національної поліції України у боротьбі із вторгненням російської федерації».

Завдяки сучасному обладнанню поліцейські можуть проводити швидкісний відбір біологічних зразків безпосередньо на місці подіі? та встановлювати осіб як причетних до скоєння правопорушень, так і тіл невстановлених осіб, а також в умовах війни, на місцях прильотів ракет, після пожеж, у братських могилах, при виявленні тіл зі гнилісними змінами чи навіть фрагментів частин тіла, що навіть не одразу дає можливість встановити навіть кількість загиблих.

Сучасні апарати криміналісти поліції Києва отримали за підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США, які надали поліції прилади для швидкісного встановлення ДНК-профілю людини «ANDE 6С» в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможності Національної поліції України у боротьбі із вторгненням російської федерації».

«Наші криміналісти вже пройшли навчання щодо роботи з апаратом «ANDE 6С» та отримали відповідні сертифікати. Тепер за допомоги мобільних лабораторій ми можемо у швидкісному режимі проводити дослідження вилучених біологічних зразків на місці події та ідентифікувати особи загиблих на місцях обстрілів чи масових поховань. Сучасна техніка допоможе у документуванні воєнних злочинів рф проти України», - розповіла керівник відділу криміналістичного забезпечення столичної поліції Леся Драган.

Застосування модернізованих технічних приладів дасть змогу в найкоротші терміни виявити та дослідити слідову інформацію та за результатами притягнути до відповідальності винних у скоєнні жахливих злочинів.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати