Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

З 1 грудня на Закарпатті запроваджують перевірку документів у жителів - рішення Ради оборони області

30 листопада, 22:19

Рада оборони Закарпатської області прийняла рішення запровадити перевірку документів людей на території регіону. Зміни набирають чинності вже 1 грудня. Про це йдеться на сайті Закарпатської обласної військової адміністрації, передає УНН.

Із 1 грудня 2023 року, на період дії воєнного стану на території України, запровадити перевірку документів у осіб на території Закарпатської області відповідно до Порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1456 „Про затвердження Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану

- йдеться в рішенні Ради оборони області.

Зокрема, будуть призначені коменданти районів і міст Закарпатської області, які визначать уповноважених осіб для здійснення перевірки документів. Відповідні зміни діятимуть впродовж воєнного стану на території України.

Більш детально з документом можна ознайомитись за посиланням

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський підписав закони про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати