Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

09 вересня, 00:00

«XXI Століття» відкоригував свою стратегію

Ці корективи передбачені на період глобальних змін на ринках капіталу. За даними компанії, до періоду поновлення стійкого зростання економіки вона сфокусується на реалізації профільних проектів у комерційній нерухомості, а також на проектах житлової нерухомості преміум-класу, які в короткостроковій і середньостроковій перспективі будуть найбільш запитаними на ринку. У той же час, у компанії уточнюють, про які проекти йдеться. «Враховуючи, що світова криза фінансової ліквідності впритул підійшла до України, випереджуючи ситуацію, «XXI Століття» скорочує адміністративні витрати й обмежує інвестиційні вкладення. У зв’язку з ринковою ситуацією та зміною кількості проектів у стадії активної реалізації, для забезпечення ефективного функціонування, та, відповідно, до відкоректованої стратегії, «XXI Століття» частково скорочує кількість персоналу», — повідомляє компанія. Нагадаємо, що ця компанія є провідним українським девелопером.

Акції хочуть повернути колишньому власнику

Гірничорудна компанія Ferrexpo plc із активами в Україні оголосила про початок викупу власних акцій у рамках програми управління капіталом, схваленої на проведених цього року зборах акціонерів. Згідно з повідомленням Ferrexpo на Лондонській фондовій біржі, вона вже придбала мільйон акцій у JPMorgan Cazenove Limited для анулювання за ціною GBP1,845973 за акцію ($3,287 за діючим курсом). У результаті кількість акцій компанії становить 612 мільйонів 967,956 тисяч. Ferrexpo уточнює, що акції купуються за рахунок коштів, що перевищують необхідні компанії для поточних потреб, і наголошує, що зворотний викуп акцій не відіб’ється на здатності Ferrexpo прискорити розробку значних ресурсів сировини, які вона має. У повідомленні також зазначається, що основний власник компанії Костянтин Жеваго збирається брати участь у зворотному викупі акцій через компанію Fevamotinico S.a.r.l., щоб утримати поточний рівень своєї участі в акціонерному капіталі Ferrexpo.

Новий «металолист»

Дзержинський електромеханічний завод «Сенсор» (Донецьк) інвестував понад 600 тисяч євро у створення нового цеху металообробки на базі листообробного обладнання німецької фірми Trumpf. Як повідомили у прес-службі підприємства, основу обладнання цеху вже введеного в експлуатацію, складають вирубний прес TruPunch 1000 і листозгинальний прес TruBend 5130, які дозволяють провести швидкопереналагождувальну обробку листового металу з великою точністю: вирубка та згинання. У компанії уточнили, що металообробне обладнання розширить можливості заводу з надання комплексних послуг — від розробки конструкторської документації до виготовлення та наладки виробів. До пуску нового цеху «Сенсор» уже мав досвід експлуатації ділянки порошкового фарбування, монтажу плат, зборки та налаштування електронних виробів різної складності. «У цьому ланцюжку не вистачало лише високотехнологічного обладнання для обробки листового металу. У результаті оцінки ринку було ухвалене рішення про інвестиції в обладнання», — говорять у компанії. Підприємство також планує придбати лінію з підготовки поверхні та порошкового фарбування.

Фонди знову візьмуться за залучення

Група компаній «Фінекс» (Харків) планує залучити в три нових недиверсифікованих корпоративних фонди «Апсель», «Генакер» і «Бізань» майже 250 мільйонів гривень. Як говориться в повідомленні фондів, їхні акціонери на зборах 20 жовтня розглянуть питання проведення додаткових емісій акцій: по 99 мільйонів гривень — до 100 мільйонів гривень у фондів «Генакер» і «Бізань» і на 49 мільйонів гривень — до 50 мільйонів гривень, у фонду «Апсель».

Мережа парфюмерно-косметичних магазинів розширюється в регіонах

ТОВ «Стиль Д» (Дніпропетровськ) планує до кінця 2008 року відкрити 23 магазини мережі ProStor, яка займається продажем парфюмерно-косметичної продукції, тим самим, збільшивши їхню загальну кількість до 110. «До кінця 2008 року мережа ProStor нараховуватиме 110 магазинів, середня торговельна площа яких складає від 150 до 300 квадратних метрів. У цей час мережа не тільки відкриває магазини в нових областях, але й зміцнює свої позиції у вже освоєних регіонах», — говориться в повідомленні компанії. До кінця поточного року компанія планує відкрити по три магазини в Харкові та в Запорізькій області, вісім — в Автономній республіці Крим, два — в Херсонській області, три — в Миколаївській і чотири — в Полтавській області. У той же час, обсяг інвестицій у розвиток мережі до кінця року наразі не розголошується.

Управителів цінними паперами стало більше

Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) України видала банку «Хрещатик» ліцензію на здійснення професійної діяльності з управління цінними паперами. Ліцензія розширює можливості довірчих операцій банку і дозволяє управляти активами клієнтів, грошовими коштами, призначеними для інвестування в цінні папери, а також грошовими коштами та цінними паперами, переданими в довірче управління банку. У банку вважають, що наявність такої ліцензії дозволить надавати послуги клієнтам з ефективного управління їхнім капіталом з урахуванням індивідуальних побажань і специфіки діяльності. Також це допоможе в наданні послуг Private banking.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати