Перейти до основного вмісту

Коротко / УКРАЇНА

14 серпня, 00:00

Українці здобули ще три бронзи

Вчора українці Олег Кваша і Олексій Пригоров виграли бронзові медалі в синхронних стрибках у воду з триметрового трампліну. Золото дісталося китайській парі Ван Фен та Цинь Кай. Росіяни Дмитро Саутін і Юрій Кунаков виграли срібло.

Наталія Давидова принесла збірній Україні ще одну бронзову медаль в змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 69 кілограмів. Золоту нагороду виграла китаянка Лю Чуньхун. Росіянка Оксана Сливенко завоювала срібну медаль.

Четверту бронзову нагороду виборов Армен Варданян в змаганнях з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 66 кілограмів. Золоту медаль і першу медаль вищого гатунку для Франції приніс борець Стів Жено. Срібло — у киргиза Канатбека Бегалієва.

ТРЦ «Троїцький» зникне в жовтні

Демонтаж будинку торгово-розважального центру «Троїцький» перед НСК «Олімпійський» у Києві обіцяють завершити в жовтні нинішнього року. Про це повідомив генеральний директор ВАТ Київметробуд Володимир Петренко в ефірі радіо «Київ». За словами Петренка, у цей час над демонтажем ТРЦ «Троїцький» працюють чотири надсучасні спеціалізовані машини. На графік виконання запланованих робіт не можуть вплинути ні спека, ні особливості конструкції недобудови, тобто, знесення завершиться в середині жовтня. Відповідні роботи ведуться і на поверхні, і внизу, заявив гендиректор Київметробуду. Демонтаж ТРЦ «Троїцький» розпочався через наполегливу вимогу УЄФА, що заявила про неможливість проведення на НСК «Олімпійський» матчів Євро-2012, якщо не буде гарантовано безпеку вболівальників і їхнє вільне переміщення на площі перед стадіоном. Київська міська рада виділила з міського бюджету 27 млн грн. на демонтаж наземної частини цього центру. Демонтаж Троїцького почали як аварійні роботи 20 березня 2008 року. Однак Міністерство регіонального розвитку й будівництва України заборонило зносити ТРЦ «Троїцький» без проектної документації, й роботи були зупинені. 1 липня Київметробуд знову розпочав роботи з демонтажу «Троїцького», і тоді перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко пообіцяв, що будинок буде знесено через 100 днів. Разом із тим роботи знову зупинили через відсутність документів щодо домовленостей про компенсацію забудовнику за знесення будинку перед НСК «Олімпійський». Після офіційного оформлення цих паперів 19 липня в Києві знову почалися роботи з демонтажу, повідомляє Kореспондент.net.

Прикарпаття віддячить за допомогу

На Івано-Франківщині розпочалася акція «Вдячне Прикарпаття»: туристичні організації краю до 1 грудня цього року надаватимуть туристам з інших регіонів 10—20-відсоткову знижку на свої послуги, повідомляє УКРІНФОРМ. На Івано-Франківщині за сприяння голови Керівництво області закликали краян та представників місцевого туристичного бізнесу (туристичних організацій, готелів, приватних садиб, туристичних баз тощо) до початку зими цього року надавати усім гостям з інших областей знижку на свої послуги. «Після того, як наша область постраждала від цьогорічної повені, усі регіони держави підставили своє плече задля подолання наслідків стихії. Оскільки наша область завжди була відома своєю щедрістю й гостинністю, акція поєднує ці дві речі разом із вдячністю, яку ми можемо проявити для усіх, хто нам допомагає», — заявив голова ОДА Микола Палійчук. Він зауважив, що метою ініціативи є не тільки демонстрація вдячності, а й просування прикарпатського туристичного продукту, «реноме якого зараз трішки похитнулося у зв’язку зі стихією».

На Хмельниччині відкриють 41 пам’ятник жертвам Голодомору

У Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області урочистості з приводу відкриття пам’ятників уже відбулися у селах Крушанівка, Слобідка Рихтівська та селищі Стара Ушиця, повідомляє УКРІНФОРМ. Загалом в області заплановано встановити 41 пам’ятник, кожен з яких коштує три тисячі гривень. Кошти на їхнє виготовлення виділила з місцевого бюджету районна влада, а проект розробив та втілив у життя місцевий художник Андрій Кліщ. Композиція проста, але вражаюча: чорной гранітний хрест з кованим вінком та написом «Жертвам Голодомору 1932—1933 років». Коштом місцевого бюджету нині реконструйовують і загальнорайонний меморіал жертвам Голодомору у приміському селі Слобідка Кульчієвецька. Згідно з поіменним списком, складеним виконкомами сільських рад, у Кам’янець-Подільському районі під час Голодомору померла 271 людина. «Масштаби трагедії могли бути й більшими, — сказала головний спеціаліст відділу внутрішньої політики та співпраці з громадськістю і ЗМІ Ольга Вінська, — та на той час наш район був прикордонним, і населення відчувало менші утиски влади.»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати