Перейти до основного вмісту

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

25 березня, 00:00

Поки без зірок, але до 2012 року вони будуть

У середині року київський девелоперський холдинг Terra Alliance планує розпочати будівництво в Києві офісно-готельного комплексу IL Ponte загальною площею 250 тисяч м 2 на земельній ділянці площею близько 2,2 га. Як повідомив директор компанії з інвестицій Борис Попов, вкладення в реалізацію цього проекту становитимуть $200 мільйонів. За його словами, проект передбачає будівництво 15-поверхової офісної будівлі та готельної будівлі приблизно в 50 поверхів. «Готель буде розраховано на 400 номерів. Ми зараз схиляємося до того, що це буде три- або чотиризірковий готель», — зазначив Попов. Проект також передбачає будівництво конференц-залів і паркінгу. «Ми хотіли б до 2012 року завершити будівництво комплексу», — сказав Попов.

В Україні з’явилося марочне вино власного виробництва

Колишній голова правління одного з найбільших в Україні виробників коньяку ЗАТ «Одеський коньячний завод» Роберт Гулієв вивів на український ринок нову торгову марку «Вина Гулієвих». Вина виробляються на новому виноробному заводі «Винтрест» в Одеській області, потужність якого становить п’ять тисяч тонн переробки винограду в сезон. Гулієв уточнив, що на підприємстві вироблятиметься 15—8 тисяч декалітрів (дав) вина на рік, а інші виноматеріали завод реалізовуватиме іншим українським виноробним компаніям. За словами Гулієва, вісім років тому для виробництва вина було посаджено 750 тисяч гектарів виноградників. Вартість однієї пляшки вина ТМ «Вина Гулієвих» становитиме приблизно 70—80 гривень. Він зауважив, що в Україні сегмент вітчизняних авторських вин поки не розвинуто. Передбачається, що ТМ «Вина Гулієвих» буде представлена передусім у сегменті HoReCa, а також у торговельних мережах. У планах компанії випуск до осені поточного року ординарних вин, повідомляє Наталія БІЛОУСОВА , «День».

Збитковий хліб

Один із найбільших виробників хліба та хлібобулочних виробів в Україні ВАТ «Концерн Хлібпром» минулого року отримав чистий збиток у розмірі два мільйони гривень, тоді як 2006 року — 5,174 мільйона гривень чистого прибутку. Згідно з прес-релізом компанії, її збитковість минулого року викликана адміністративним регулюванням цін на хліб у регіонах.

Конкуренція на ринку смартфонів і комунікаторів загострюється

Тайванська High Tech Computer (HTC) планує за підсумками року подвоїти свою частку на українському ринку смартфонів і комунікаторів, повідомляється у прес-релізі партнера HTC київської дистриб’юторської компанії «Південь-Контракт». «За підсумками 2007 року частка HTC на українському ринку становила 20—30%. У планах на 2008 рік — її подвоєння, вона складатиме від 40 до 50% з урахуванням нових моделей, які зараз проходять сертифікацію», — уточнили у прес-службі дистриб’ютора. Як повідомлялося раніше з посиланням на підсумки дослідження Unitrade Group (раніше AVentures Group), за підсумками минулого року в сегменті смартфонів і комунікаторів частка HTC зменшилася з 4% до 2%, тоді як безумовним лідером ринку була Nokia, на частку якої доводилося 83% усього ринку.

Банк розставляє мережу

Київський Родовід Банк планує цього року збільшити регіональну мережу на 47% — до 220 торгових точок, повідомила прес-служба банку. «Банк збирається цього року зареєструвати не менше 70 відділень (на 1 січня цього року зареєстровано 150 торгових точок)», — повідомляється у прес- релізі банку з посиланням на заступника начальника управління розвитку регіональної мережі кредитно-фінансової установи Олександра Назаренка. За його словами, на початок другого кварталу банк планує бути присутнім у всіх регіонах України. У прес-релізі також вказується, що найбільш динамічний розвиток мережі банку передбачається у Києві та Київській області, де до кінця року планується збільшити загальну кількість торгових точок із 34 до 66.

А чи була змова?

Міністерство палива й енергетики України звернеться до Антимонопольного комітету України з проханням перевірити дії компаній «Укрнафта», «Авіас», «Сінтоза Ойл» і «Мавекс» на ринку роздрібної торгівлі нафтопродуктами на предмет змови, повідомила прес-служба Мінпаливенерго. Міністр палива й енергетики Юрій Продан на засіданні експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості нагадав, що вказані компанії в березні синхронно припинили реалізацію палива через власні мережі автозаправних станцій у різних регіонах країни. Гoлoва Мінпаливенерго також наголошував на тому, що «Авіас», «Сінтоза Ойл» і «Мавекс» відновили реалізацію нафтопродуктів після перерви за вищими цінами, ніж в інших нафтотрейдерів, що дає підстави підозрювати їх у змові. Продан вважає, що до перевірки названих компаній, які, на його думку, зловживають своїм монопольним положенням на роздрібному ринку нафтопродуктів, мають долучитися Держподаткова адміністрація та Держінспекція з контролю за цінами.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати