Фентезі під знаком осені
В Музеї декоративного мистецтва триває IХ персональна виставка художниці Галини ІнгулиНаявність власної планети зовсім не передбачає мільярди на вашому банківському рахунку. Швидше за все, ви — художник... Власну планету — «Планету Інгула» — вже декілька років поспіль «розбудовує» київська художниця Галина Інгула.
— Повернувшись зі своєї весільної подорожі у Єгипет, донька зобразила на полотні химерні піраміди, зовсім не схожі на оригінал, а сама картина була абсолютно неземна, — розповідає батько художниці Валерій Нечипоренко. — Коли розповів Галині про свої враження, вона пояснила, що це «Планета Інгула». Вона захопилася цим стилем. Спочатку були краєвиди, потім з’явилися люди, тварини, міста. Так Галина почала створювати свою власну планету. У неї вже є коло шанувальників, які ходять на всі її виставки і спостерігають, чим планета забудовується.
Галина Інгула закінчила київську спеціальну школу для дітей з вадами слуху №18, здобула спеціальності веб-дизайнера, кондитера, вчилася розпису по дереву та різьбярству, займалася розписом іграшок, працювала веб-дизайнером. Потім навчалась художнього мистецтва у творчій майстерні знаного завдяки розпису Успенського собору київського художника Костянтина Косаревського, і з 20 років є професійною художницею. Нині у приватних колекціях — понад сотня її картин, а одна з виставок Галини Інгули з успіхом пройшла у Парижі.
Окрім фентезі, Галина працює у реалістичній манері, створюючи пейзажі. IХ персональна виставка отримала назву «Святкування осені» і присвячена саме цій порі року. У Інгули вона абсолютно не депресивна, а швидше навпаки. «Осінь треба святкувати!» — наполягає художниця.