Услід за Євгеном Марчуком в Iнтернет прийде Олександр Пономарьов
Вона передбачає так званий прямий ефір з відомими політиками, бізнесменами, зірками з світу мистецтва і спорту.
Перша «тренувальна» інтернет-конференція пройде за участю генерального директора компанії «Глобал Юкрейн» Юрія Коржа.
— За ідеєю, перша конференція в Інтернеті повинна була відбутися з Президентом України Леонідом Кучмою. Але на нашу пропозицію ми досі не отримали ані негативної, ані позитивної відповіді,— говорить директор агентства Хаїм Шапошник.
Сьогодні, на відміну від усіх відомих політиків Заходу і СНД, Президент України не має web-сторінки в Інтернет зі своєю біографією, програмними статтями й авторськими матеріалами.
«Прямий ефір» з українським політиком уперше відбудеться в Києві 22 січня.
— Те, що голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці, колишній прем'єр-міністр України Євген Марчук — перший український політик, який не побоявся вийти в Інтернет і встановити зворотній зв'язок зі своїми реальними й потенційними виборцями, свідчить про те, що він досить смілива людина. Адже питання іноді ставлять дуже безсторонні, — вважає директор «Україна Онлайн».
— Символом України має бути не булава, а комп'ютер. Політики не повинні боятися безпосередньо спілкуватися зі своїми виборцями, — вважає Є.Марчук.
Web-сторінка Євгена Марчука сьогодні встановила рекорд за кількістю відвідувань політичних сторінок в Україні: 6000 за 65 днів. Відвідувачами стали, в основному, приватні особи з України, США, Великої Британії й Канади.
Крім того, web-сторінка Є.Марчука увійшла до першої тридцятки рейтингу за кількістю відвідувань серед країн СНД.
Найближчим часом з'явиться web-сторінка Олександра Мороза, яка, на думку працівників «Україна Онлайн», буде «дуже цікавою для інтернетівської аудиторії».
Третім, хто візьме участь в інтернет-конференції, за рішенням організаторів, буде людина мистецтва. Планується, що 12 лютого в Інтернет увійде український співак Олександр Пономарьов.
За різними підрахунками, сьогодні в Україні від 50 до 150 тисяч користувачів Інтернет і до півмільйона тих, хто постійно отримує інфомацію з цієї системи. У відсотковому відношенні це 0,8% українського населення. В розвинутих країнах показники вищі: в США — більш ніж 20%, в Європі — 15%. У всьому світі більше ніж 300 млн. людей тією або іншою мірою пов'язані з Інтернет.
Випуск газети №:
№7, (1999)Рубрика
Панорама «Дня»