Україна i світ
Незважаючи на труднощі, Українська держава за 21 рік свого існування зуміла закласти міцні підвалини для подальшого успішного розвиткуУкраїнська нація будує свою державу — Україну, згідно з людськими, християнськими, а також світськими законами, які опираються на правила (закони) Організації Об’єднаних Націй.
Громадяни України, які належать до інших етнічних груп, повною мірою сприйняли культурні цінності українського народу: українську мову, атрибутику держави та інше.
Проте частина етнічних груп має перед судом своєї совісті два шляхи: полюбити чи ні Україну, її народ, жити його інтересами, повернутися до української нації, яка була раніше окупована їхніми предками, самовідданою працею та любов’ю, в міру сил — спокутувати всі провини, заподіяні нашому народові, внаслідок чого було винищено мільйони українців (Батурин, Дем’янів Лаз, лихоліття Громадянської війни, голодомори, Биківня, Соловки, ГУЛАГ i багато інших трагічних віх історії винищення українців).
Якщо для покаяння не вистачить людської совісті, розуму, інтелекту, щоб позбутися, зрештою, гнітючих докорів сумління перед самим собою, що я теж окупант, який не визнає української нації, її мови та культури, духовних цінностей, — тоді сам наш народ муситиме молитися за їхні грішні душі, щоби Всевишній навів їх на істинну путь.
Ми маємо ганебне явище в державі, таке як ксенофобія до української нації, українців, української мови. У луганському університеті студентові Мельничуку «проломили черепа» за вимогу вести лекції українською мовою, в Павлограді за україномовність звільнили працівників заводу, а в Одесі за україномовність вбили Максима Чайку. В головному державному органі України — парламенті окремі депутати хизуються іноземною мовою, таким чином зневажаючи Українську державу та її народ.
Окремі державні чиновники, такі як Д. Табачник, українців із Галичини називають недорозвиненими й відсталими (від кого і чого?), а деякі політичні угруповання роздирають нашу державу за світоглядними позиціями, зумовленими зовнішніми чинниками.
Проте, незважаючи на труднощі, Українська держава за 21 рік свого існування зуміла закласти міцні підвалини для подальшого успішного розвитку. Нашу країну визнали всі держави світу, що є гарантією кращого майбутнього для нас.