«Це українська політика, сер»
Інтерпретація блогерами останніх політичних подій на тлі конфлікту Яценюка—Гриценка набирає обертів
Політична криза та наближення президентських виборів оголює все більше нервів української політики. Частішими стають конфлікти. Публічні. Останній — між лідером «Батьківщини» Арсенієм Яценюком та Анатолієм Гриценком. Взаємні звинувачення посипалися градом. А це завжди клондайк для журналістів та блогерів: по-перше, більше дізнатися залаштункових перепетій, а по-друге, звичайно, подати це гостро і оригінально.
Юрій РОМАНЕНКО, журналіст:
«— Сер, дозвольте вам трохи розповісти про українську політику
... Власенко воює проти Порошенка, Гриценко воює проти Яценюка, а Яценюк проти Кличка, Тягнибок проти Кличка і Яценюка, а всі разом вони опозиція і воюють проти Януковича.
У свою чергу, Льовочкін очолює адміністрацію Януковича яка воює з опозицією, але таємно підтримує Кличка. Льовочкін також воює проти Клюєва, який воює з опозицією, але зустрічається з Яценюком, який воює проти Януковича. Клюєв також дружить з Порошенком, який воює з Януковичем і таємно зустрічається з Яценюком і Кличком.
Арбузов та Клименко воюють з усіма, але потай підтримують Тягнибока, який воює проти Януковича, щоб допомогти йому перемогти всіх тих, хто проти нього воюють.
Це українська політика, сер».
Роман АНДРУСЯК, директор Агентства нерухомості «Кристал»:
«Цікаві події двох останніх днів.
1. Кличко — не єдиний і не кандидат від опозиції, чого слід було очікувати.
2. Гриценко — не єдиний, але кандидат від партії регіонів (як незалежний), чого слід було очікувати.
3. Порошенко — не єдиний, але ще більш реальний кандидат від опозиції, чого слід було очікувати.
Так що все йде по плану, тільки з випередженням графіку»...
Випуск газети №:
№6, (2014)Рубрика
День України