Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Героїв мусить побачити вся Україна»

«5 канал» запустив новий соціальний проект про АТО
05 грудня, 13:41
3 ГРУДНЯ 2014 р. смт. ДЕСНА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ЗУСТРІЧ БІЙЦІВ 12-го ТЕРИТОРІАЛЬНОГО БАТАЛЬЙОНУ «КИЇВ», ЯКІ ПРИБУЛИ НА РОТАЦІЮ / ФОТО БОРИСА КОРПУСЕНКА

Уже рік як наша країна стала іншою. Складний новий час вимагає створення відповідних ресурсів для задоволення інформаційного запиту. Однією з гідних новинок у телепросторі є програма «Невигадані історії», що виходять на «5-му каналі».

Хронометраж однієї «історії» приблизно 20 хвилин. «Ідея виникла сама по собі — у трагічний для країни і людей рік проявилося стільки чудових, патріотичних, безкорисних українців, що просто гріх було їх не показувати. Причому не в сюжетах — бо для таких людей цей формат занадто малий і невиразний», — коментує «Дню» ведуча телепередачі Ольга КАЛИНОВСЬКА.

Ведуча додає, що на контакт герої йшли по-різному. Зазвичай погоджувалися, але бували і труднощі. Як-от з програмою про матерів бійців.

«Практично всі, з ким спілкувалася, щось пережили — хто смерть друга, хто рідного, хто побратима. Це і зрозуміло, коли в країні — війна. Спілкувалася як завжди. Бувало, разом з героями і переживала, і плакала, — каже пані Ольга. — Мені запам’ятався Андрій Соколенко — доброволець, якого поранили поблизу Дебальцевого. Він пережив 11 операцій, схуд на 40 кілограмів, але планував після одужання повернутися на фронт. Бо, на його думку, там не повинні воювати 18-річні. Андрій зі Львова — доброволець батальйону «Донбас» із позивним «Антиквар», який своїми силами вийшов з Іловайського котла. Також вразила історія Марини Фоменко — це мати бійця 12-го батальйону, яка півроку чекала єдиного 22-річного сина з війни. Ці півроку далися їй дуже важко — під час кожної згадки про пережите вона плакала. Але Марина готова знову відпустити сина на війну — бо сама виховувала його чоловіком і захисником».

Ольга Калиновська розповідає, що саме революція та війна продемонстрували країні, які в неї громадяни — чуйні, добрі, патріотичні, готові допомагати навіть ціною власного добробуту, а іноді — і життя. «І таких українців мусить бачити вся країна — щоб пишатися ними, навчатися у них, робити для себе висновки. У цій програмі головне — люди. Вони задають тон і тему. Намагатимусь показувати тих, хто може чомусь навчити, змусити замислитися, подивитися на своє життя збоку», — розповіла ведуча.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати