Перейти до основного вмісту

В НСК "Олімпійський" пройде перший в Україні масштабний форум з електронної комерції

21 жовтня, 09:15

У суботу, 24 жовтня, на НСК "Олімпійський" пройде перший в Україні масштабний форум з електронної комерції E-Commerce Congress-2015.

Організатори, розповідаючи про формат заходу, наголошують, що принципово відмовилися від довгих доповідей, а зосередилися на обговоренні найбільш актуальних питань бізнесу, в рамках панельних дискусій.

Спікерами під час 10 панельних дискусій будуть більш 50 експертів українського e-commerce: засновники та директори великих Інтернет-магазинів, торгових майданчиків, фінансових сервісів, інвестиційних компаній, служб доставки, представники державних структур. А це зокрема народний депутат України і розробник Закону «Про електронну комерцію» Ольга Белькова,бізнесмен Олександр Ольшанський та радник міського голови Львова Яніка Мірило прокоментують найсуперечливіші моменти, плюси і мінуси нового правового акта. Керівник роздрібної практики Fedoriv.com Ігор Дідок з представниками таких мереж як Фокстрот, Eldorado, Intertop обговорять приклади успішної реалізації omniretail українськими компаніями. Директор департаменту адресного обслуговування компанії «Нова Пошта» Євген Глазов разом зі спікерами від МeestGroup, Приват Банк, InPostUkraine, PickPointUkraine і DelFast поділиться досвідом реалізації доставок, технологіями, трендами та рішення для e-commerce. Засновник і генеральний директор Prom.ua Микола Палієнко та керівник OLX.UА Сергій Гапоченко розкажуть про досвід застосування мобільного технологій в рамках своїх проектів. Марина Краснопільська, керівник департаменту розвитку DV Bank буде модерувати дискусію про фінансові сервісах для е-commerce. Генеральний директор Lamoda Катерина Микула разом з директором з розвитку «Нова Пошта» Максимом Рабиновичем у своєму виступі торкнуться питань побудови довгострокових маркетингових стратегій.Власник маркетингового холдингу OSD Group Валентин Калашник та керівники проектів Pampik.com, Gold.UA, Repka.UA, Fotos і Yakaboo розкажуть про бізнес-моделі, які дозволять ефективно управляти обслуговуванням і клієнтським досвідом. Керівник українського та білоруського офісів 1С-Бітрікс Дмитро Суслов прокоментує особливості впровадження BigData в e-commerce проектах України. Олександр Лісовець, директор НП Лоджистік, «Нова Пошта» та інші представники найбільших логістичних компаній України розкажуть про фулфілмент для e-commerce провайдерів, технології і практичні кейси. Денис Довгополий, засновник і керівник BVU Group, дасть практичні поради, як потрібно змінитися компанії, щоб стати привабливою для інвестора. «Онлайн-рітейл - це одна з найбільш стабільних галузей економіки, окрема« екосистема», за якою майбутнє розвитку торгівлі в принципі. Ринок е-commerce працює за своїми законами і вимагає державного регулювання, побудови стратегій, уваги до розробки бренду»- говорить керівник проекту E-Commerce Congress Ірина Холод.Генеральний партнер E-Commerce Congress - компанія «Нова Пошта». Партнер- DV Bank. Газета «День» - генеральний медіа-партнер заходу.

Детально про програму та спікерів можна дізнатися на сайті - http://e-congress.com.ua

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати