Перейти до основного вмісту

«Буду віртуозом»

Львівський школяр Богдан Луц переміг на Конкурсі скрипалів у Польщі
20 листопада, 10:21
ФОТО З САЙТА M-R.CO.UA

Український п’ятикласник Богдан Луц переміг на ІІІ Міжнародному конкурсі юних скрипалів «Буду віртуозом», який тривав з 5 по 8 листопада в польському Кракові, на базі об’єднання музичних шкіл ім. М.Карловіча, повідомляє i-pro.kiev.ua. Особливість конкурсу полягає в тому, що молоді музиканти з різних країн змагалися не у виконанні художніх творів музичної літератури, як це відбувається зазвичай, а в інтерпретації гам та етюдів.

Львів’янин Богдан Луц здобув першу премію у другій віковій категорії та отримав мало не всі спеціальні призи, а саме: «Приз за найкраще виконання гами», а також «Приз за найкраще виконання каприсів Г.Венявського».

Богдан Луц народився у Львові 2004 року. Хлопець навчався у Музичній школі №1 м.Львова, але потім, після виявлення у дитини непересічних музикальних здібностей, батьки за порадою викладача перевели його у ЛССМШІ ім. С.Крушельницької, де він зараз вчиться в п’ятому класі у відомого педагога Марії Футорської-Гереги. До речі, Богдан уже встиг здобути кілька премій на престижних міжнародних юнацьких конкурсах, зокрема в Словаччині, Чехії та Польщі, а також приз «Гран-прі» на Міжнародному конкурсі «Класичний меридіан» у Києві. Виступав на різних сценах України, серед яких Львівська філармонія і Національна опера України, а також був солістом Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії. 2014 р. гастролював із концертами у Швейцарії.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати