Український стрибун на батуті розкритикував тренерів збірної і Федерацію після невдачі на Олімпіаді-2020

Український стрибун на батуті Микола Просторов повідомив про погані умови підготовки українських батутистів, а також розкритикував тренерів збірної і національну Федерацію після свого невдалого виступу на Олімпійських іграх-2020 у Токіо.
Про це спортсмен заявив у коментарі для "Суспільного".
Зокрема, Просторов заявив, що умови для підготовки стрибунів на батуті в країні не змінилися в кращий бік. За його словами, це болюча тема в цьому виді спорту.
Спортсмен зазначив, що з усіх питань доводиться звертатися до керівництва Федерації стрибків на батуті України, до тренерів збірної.
"Звичайно, в нашій країні ці проблеми штовхають від одного до іншого. Перші кажуть: "Я цим не займаюся". Другі кажуть: "Я цим не займаюся". Треті кажуть: "Показуйте результат - все у вас буде".
Однак, на жаль, стрибки на батуті - це не той вид спорту, де можна умовно на підлозі боротися, тягати гантелі. Це так не спрацює", - сказав Просторов.