Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Ужгородські школярі створили серію екомультфільмів

Упродовж осінніх канікул 15 дітей ліпили, знімали й монтували. А цього тижня представили свої роботи глядачам
9 листопада, 2018 - 11:47

З мультфільмів можна дізнатися, чому небезпечно палити листя і сухостій, як річки потерпають від пластику, і як ми простими щоденними діями можемо врятувати планету. Створення пластилінової анімації відбулося в межах осінньої екошколи «Мистецтво в природоохоронній освіті» від ГО «Екосфера».

«Нам нарешті вдалося втілити давню ідею нашого експерта з екологічної освіти Катерини Станкевич-Коваль — поширювати природоохоронні ідеї через мистецтво, а саме через мультики. На осінніх канікулах минулого тижня в нашій екошколі займалося 15 школярів. З дітьми працювали досвідчені тренери: я, як еколог, і мультиплікатор Владислава Мазур. За 5 днів діти створили 3 мультики. Напередодні відбулася прем’єра в обласній бібліотеці ім. Потушняка, у клубі «Вікно в Америку». Наша екошкола профінансована Корпусом Миру США», — розповіла Дню еколог ГО «Екосфера» Оксана Станкевич-Волосянчук.

Мультфільм «Врятувати планету» та два інші анімаційні кліпи можна побачити на ютуб-каналі ГО «Екосфера» за посиланням — https://www.youtube.com/watch?v=P004RtGjP44.

Зупинятися на цьому юні екологи не збираються, натомість уже обдумовують сюжети інших мультфільмів, які планують створити на літньому екотаборі «Зелена школа».

Вікторія ЖУЙКО, Ужгород
Газета: 
Рубрика: