Ніхто так не шанує нашої свободи як Бог. Але ми не маємо відваги бути вільними. Бо бути вільними – це бути відповідальними.
Любомир Гузар, український релігійний діяч, патріарх-предстоятель Української Греко-Католицької Церкви (2001—2011)

«Галузь хоча й ресурсномістка, але дуже перспективна»

Вінниця прийняла Міжнародний авіаційний форум
19 жовтня, 2017 - 10:13

Керівники і топ-менеджери аеропортів, авіакомпаній, туроператорів та підприємств, які спеціалізуються на виготовленні авіаційної техніки, зібралися 18 жовтня у Вінниці на IV Міжнародний авіаційний форум «Аероконгрес-2017». «Програма форуму складена таким чином, щоб усі нагальні питання, які стосуються цивільної авіації, були представлені та обговорені, — каже президент асоціації «Аеропорти України» Петро Липовенко. — Такі зустрічі ми проводимо щороку, починаючи з 2013 року. Головна тема нинішнього зібрання — це міжнародний досвід розвитку регіональних аеропортів. Передбачили й кілька новацій. Окремий блок присвятять розвитку малої авіації. Обговорюватимуть також логістичні питання, тому до участі в форумі запросили менеджерів Укрзалізниці та Укрпошти.

Серед учасників зібрання були і представники Кабінету Міністрів України, і Міністерства інфраструктури України, і Державіаслужби, і Міністерства оборони, і прикордонної та митної служби. Також у форумі взяли участь керівники аеропортів, зарубіжні гості та науковці, які займаються підготовкою кадрів для авіаційної галузі.

«Сьогодні ми відчуваємо потребу в ефективному експорті освітніх послуг у міжнародний простір, оскільки наші випускники успішно будують кар’єру, працюючи на міжнародні компанії. Ми увійшли в договірні відносини з понад 120 університетами світу та маємо гарні результати від співпраці, зокрема у плані технічної підтримки. Але наше завдання полягає в розширенні зв’язків, бо авіація хоча й ресурсномістка галузь, але дуже перспективна, — переконує в.о.ректора Національного авіаційного університету Володимир Ісаєнко. — Сьогодні, як ніколи, ми бачило можливості для розвитку авіації в Україні. Наша країна розташована в центрі Європи, що дає можливість розвивати аеропорти не тільки для України, а й для міжнародного та глобального простору, що в перспективі може дозволити України стати хабом між Європою та Азією. Але для цього потрібно розвивати аеропорти. І не лише міжнародні, а й локальні».

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ