Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

Майже 3000 га

Зарезервували для учасників АТО на Кіровоградщині
1 лютого, 2017 - 11:25

Головне управління Держгеокадастру в Кіровоградській області за погодженням з органами місцевого самоврядування Кіровоградської області оновили перелік земельних ділянок, що можуть бути надані учасникам антитерористичної операції. На сьогодні в регіоні для військовослужбовців зарезервовано майже 3 тис. га землі, повідомляє www.kmu.gov.ua.  Із них по угіддях: ріллі — понад 1,6 тис. га; пасовищ — понад 1 тис. га; сіножаті — 0,04 тис. га, багаторічних насаджень — 0,259 тис. га, господарських дворів — 0,05 тис. гектара.

Найбільшу кількість земель зарезервували в Олександрійському (понад 1042 га), Новоархангельському (понад 288 га), Долинському (майже 217 га),  Новомиргородському та Онуфріївському (198 та 197 га — відповідно) районах Кіровоградської області.

Альбоми-атласи місць розташування зарезервованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності по районах області можна переглянути на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області у розділі «Інформація для учасників АТО».

Газета: 
Рубрика: