Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Ми пишаємося вами!

«Гайворонські вісті» для учасників АТО
26 грудня, 2014 - 13:53

Коли в газеті «Гайворонські вісті» почали з’являтися публікації про наших земляків, які беруть участь у бойових діях у зоні проведення Антитерористичної операції, волонтери стали передавати номери часопису героям наших публікацій. Відтоді хлопці з нетерпінням  чекають на кожен випуск районки. А редакція передає свою газету військовим частинам, де служать наші земляки.

А щоб скласти шану захисникам Вітчизни від нашого району, працівники редакції газети відмовилися від новорічних подарунків дітям, а на ті гроші виготовили календар на 2015 рік із заголовком «Вертайтеся в здобутий вами мир». На ньому в колажі зібрані фотографії учасників АТО — героїв публікацій районної газети «Гайворонські вісті». Кольорові примірники календаря буде подаровано кожному з них. У чорно-білому варіанті календар  надрукований у новорічному номері газети.

У колажі використані світлини  Л. Маслікова, В. Незбжицького та інших. Монтаж здійснив В. Щавінський. Ідея випуску календаря належить головному редактору газети Н. Земнорій.

Кольоровий примірник календаря можна придбати в РВЦ «Гайворонщина». Виручені кошти будуть направлені на допомогу  воїнам-землякам у зоні проведення АТО.

Віктор МАЛИШЕНКО
Газета: 
Рубрика: