Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Пікассо і Роден – у Києві!

У «Мистецькому Арсеналі» показують «Шедеври світової пластики»
10 листопада, 2015 - 11:30
ФОТО ОЛЕКСІЯ ІВАНОВА

Від цих імен паморочиться у голові: Едгар Дега, Поль Гоген, Сальвадор Далі, Альберто та Дієго Джакометті, Пабло Пікассо, Огюст Роден, Олександр Архипенко... Близько 150 творів знакових митців зібрали у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» у рамках виставки «Шедеври світової пластики». Усі експонати — з приватного зібрання відомого колекціонера та мецената Ігоря Воронова.

Виставка привертає увагу до нагальних потреб «Мистецького Арсеналу» — музейного комплексу, який є об’єктом незавершеного будівництва, але вже п’ять років втілює амбітні мистецькі проекти. «Ми щодня боремося не лише за розбудову «Мистецького Арсеналу», а й за банальне виживання, — наголошує генеральний директор «Мистецького Арсеналу» Наталія ЗАБОЛОТНА. — Потужний культурний бренд світового значення — саме таким має стати «Мистецький Арсенал» після реконструкції. Однак для цього нам потрібна допомога. Тому ми вирішили, що виставка «Шедеври світової пластики» матиме ще й благодійний характер. Ми запрошуємо не просто подивитися на скульптури видатних митців, а й придбаним квитком засвідчити співучасть у розбудові музейного комплексу». 

Побачити «Шедеври світової пластики» можна у «Мистецькому Арсеналі» до 6 грудня.

Марія ПРОКОПЕНКО, «День»
Газета: 
Рубрика: