Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

«Війна не забере твою мрію»

У Києві відбудеться талант-шоу для дітей із сімей учасників АТО та переселенців
9 лютого, 2016 - 11:25

12 лютого в Києві відбудеться талант-шоу «Війна не забере твою мрію», на якому виступатимуть діти з сімей учасників АТО та переселенців з Криму, Донбасу та Луганщини, повідомляє www.mil.gov.ua. Організаторами заходу стали представники громадської організації «Асоціація творчих людей «Time of Changes», Профспілки ветеранів, працівників поліції охорони та громадська організація «Офіцерський корпус».

«Зараз гостро стоїть питання реабілітації учасників АТО та переселенців. Ми звернулися до арт-терапії. Коли наші діти досягають певних успіхів, у батьків «виростають крила». І це — найкраща реабілітація для тих людей, які побували в зоні АТО», — говорить перший заступник глави ГО «Офіцерський корпус» Вадим Бартєнєв.

На шоу виступатимуть 19 конкурсантів. Будуть представлені номери й авторські роботи з оперного і естрадного вокалу, хореографії, контемпу, художньої гімнастики, акторські постановки тощо.

Газета: 
Рубрика: