Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Заклали сад

Біля батьківського обійстя загиблого на сході воїна в Олеську на Волині
6 листопада, 2018 - 11:06

І сьогодні в селі Олеськ мешкають мама солдата Юрія Гіля та його сестра. Дружина й четверо дітей мешкають у селі Радехів, де волонтери придбали їм будинок. Юрія мобілізували в так звану АТО у лютому 2015 року, а загинув 3 травня у селі Катеринівка на Луганщині. На закладеному фугасі на ґрунтовій дорозі підірвалася БРДМ-2. Із п’яти чоловік, які перебували у транспорті, загинуло двоє військових — Юрій Гіль та Аркадій Чухнов, ще троє зазнали поранень і були госпіталізовані.

Пам’яттю про воїна стане молодий сад, який заклали біля його батьківського обійстя. Тут ростуть фруктові дерева, але вже старі, а десять яблунь і десять персиків ростимуть ще багато років і будуть хорошим спогадом про солдата. Бо кам’яні монументи не такі, образно кажучи, «живі». Придбав деревця Юрій Гупало, депутат Волинської обласної ради. Загалом у Любомльському районі висаджено його коштом понад 500 дерев. У Висоцьку біля школи, в інтеграційному центрі «Замлиння», біля Замлинівського ФАПу, біля шкіл в Олеську, Вишневі, Згоранах, Забужжі, Столинських Смолярах, Рівному, біля дитсадка і школи в Заозерному, в Гущі біля місцевого озера.

Наталія МАЛІМОН, «День» Луцьк
Газета: 
Рубрика: