…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Презентується «Укрнафта»

4 грудня, 2004 - 00:00
ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ВАТ «УКРНАФТА» ВОЛОДИМИР ТРОЦЕНКО / СТЕНД ВАТ «УКРНАФТА» НА ВИСТАВЦІ «НАФТА ТА ГАЗ’2004»

Лідер української нафтовидобувної промисловості відкрите акціонерне товариство «Укрнафта» є активним учасником вітчизняних та зарубіжних спеціалізованих виставок і планує й надалі розвивати цю діяльність, щоб нарощувати контакти з колегами та суміжниками з усього світу. Цього року «Укрнафта» була широко представлена на виставках «СНД: паливно-енергетичні та сировинні ресурси», «Енергофорум «Україна-2004»; і «Нафта та газ’2004». Крім того, як повідомили «Дню» в компанії, вона бере участь у виставковій діяльності не тільки в Україні, а й за її межами. Враховуючи бажання акціонерів компанії продемонструвати присутність українських нафтовиків на ринку країн Близького Сходу і працювати там на міжнародному ринку послуг, для чого є як фінансові, так і технічні та інтелектуальні можливості, компанія часто бере участь у виставках, які провадяться в Об’єднаних Арабських Еміратах, Бахрейні, Омані. Це дозволяє презентувати свої можливості на арабському ринку, а також вивчати новітні технології, які застосовуються в цих країнах, та зав’язувати контакти з підприємствами — виробниками устаткування для нафтової промисловості.

Виставкову діяльність ВАТ «Укрнафта» на прохання «Дня» коментує заступник голови правління Володимир ТРОЦЕНКО :

— На цих виставках ми презентуємо «Укрнафту» як потужну сучасну нафтовидобувну компанію, що має добрі перспективи і готова до співробітництва як iз клієнтами, що переробляють нашу продукцію, так і з постачальниками необхідного нам обладнання. Але є у нас і побажання відносно організації виставкової діяльності. Нам хотілося б розширити географію їх учасників, а крім того спілкуватися на виставках не лише з компаніями нафтогазового комплексу, а й з підприємствами, які виробляють відповідне устаткування. Зокрема, на виставці «Нафта та газ’2004» брали участь багато відомих світових компаній, завдяки чому ми мали змогу ознайомитися і навіть придбати новітні контролюючі прилади та засоби зв’язку, але значно скромнiше були представлені виробники нашого основного обладнання, машинобудівники-суміжники із запорною арматурою, насосним та компресорним обладнанням. Хотілося б також побачити на виставках сучасну технологію будівництва нафтогазопроводів. Можу сказати, що зарубіжні організатори виставок, які мені довелося відвідувати, приділяють цьому більше уваги і запрошують не тільки нафтові компанії, ай наших суміжників.

Віталій КНЯЖАНСЬКИЙ, «День». Фото надане ВАТ «УКРНАФТА»
Газета: 
Рубрика: