Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Тема «віртуальних заробітків» набирає обертів

У Києві відкрили Центр криптоекономіки і провели триденний тематичний марафон
23 березня, 2018 - 12:57
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

«Щоб грати на біржі, спочатку потрібно стати філософом», — переконаний фінансовий аналітик, керуючий партнер в Capital Times Investment Company Ерік НАЙМАН. Експерт розкрив секрети «великих грошей» на першому в Україні крипто-марафоні, який відбувався в Києві з 20 по 22 березня з нагоди відкриття Центру розвитку криптоекономіки CryptoCluster. Якщо коротко, то поради Наймана прості — приймати рішення на основі інтуїції, знань філософії ринку і тверезого розрахунку, без жодних емоцій.

Ідея і марафону, і створення Центру CryptoCluster належить групі українських підприємців. За словами Максима ПОЗДНЯКОВА — автора проекту, вони розпочали роботу над проектом рік тому, бо зрозуміли, що «індустрія до цього готова»: вона велика і активно розвивається. Нагадаємо, в січні цього року Україна увійшла до переліку держав-лідерів із майнінгу.

«Крипторинок дуже насичений, загадковий і тому не завжди зрозумілий для громадськості. CryptoCluster — це платформа, де можуть зустрітися блокчейн-проекти, продавці обладнання, приватні інвестори, юристи, банкіри — щоб відкрито обговорити тренди і питання розвитку криптоіндустрії», — говорить Поздняков.

Амбіції засновників CryptoCluster — організувати мережу подібних кластерів по всьому світу. «Ми хочемо стати флагманом криптоекономіки і заявити про Україну як про провідного гравця світового крипторинку через налагодження зв’язків із професійним ком’юніті», — говорить Поздняков. 

 

Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
Газета: 
Рубрика: