Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Пісня і кліп є — чекаємо на перемогу

Вчора Національна суспільна телерадіокомпанія України представила офіційне відео Дарини Красновецької на дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2018
9 жовтня, 2018 - 11:44
ФОТО НАДАНО ПРЕС-СЛУЖБОЮ UA: ПЕРШИЙ

Нагадаємо, цьогоріч на дитячому Євробаченні-2018 Україну представлятиме 11-річна вінничанка Дарина Красновецька з піснею «Say Love». Дівчинка займається вокалом уже понад п’ять років. 2016 року Дарина брала участь у вокальному талант-шоу «Голос. Діти». Тоді дівчинка чудово виконала пісню «1944» Джамали і потрапила в команду Монатіка. У дитячому фестивалі «Чорноморські ігри-2017» здобула перемогу в номінації «Дівчата (молодша група)», а цьогоріч перемогла в категорії «Дівчата (середня група)».

Цьогоріч дитяче Євробачення відбуватиметься 25 листопада в Мінську (Білорусь). Слова до пісні «Say Love»(«Скажи любов») написали Михайло Клименко, Володимир Шариков і сама Дарина Красновецька (текст виконується англійською та українською мовами); музику — М. Клименко і Д. Красновецька.

 — Перевага Дарини в її природності й невимушеності. Вона співає від щирого серця і рухається саме так, як відчуває музику та слова пісні. Дарина — «амбасадор любові», тож у відеокліпі творча команда намагалася зробити акцент саме на виконавиці, зробити виразнішим її сильний вокал, передати настрій та емоцію, яку відчуває Дарина під час співу, — відзначила Олександра КОЛЬЦОВА, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, яка є відповідальною за розважальний напрямок мовлення.

Отже, триматимемо кулачки, щоб Дарина Красновецька перемогла на конкурсі у столиці Білорусі.

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ