Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Ті, що руйнують стереотипи

31 березня відбудеться гала-концерт «Сліпуча молодість класики» — 12 зірок Національної опери
28 березня, 2018 - 11:52
БАЛЕТ «ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ» — ОДНА З РЕЗОНАНСНИХ ПРЕМ’ЄР СЕЗОНУ. НА ФОТО: ЯРОСЛАВ ТКАЧУК У РОЛІ СВИРИДА ГОЛОХВАСТОВА / ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Ці молоді, красиві й талановиті солісти київської сцени, не бояться руйнувати стереотипи, розсувають звичні рамки і роблять надзвичайно привабливим високе мистецтво — класику і модерн, тобто те, що нині артисти захоплено демонструють у постановках театру.

Проект «Сліпуча молодість класики», присвячений 150-річному ювілею Національної опери. У програмі будуть представлені фрагменти з резонансних балетів і опер, арії, романси, танцювальні номери у виконанні талановитих артистів, які зовсім недавно з успіхом стали виступати на прославленій, але ці зірки вже встигли яскраво засяяти на небосхилі провідних залах світу, як запрошені українські гастролери. Свою майстерність продемонструють рпем’єри трупи: Денис Недак, Тетяна Льозова, Валентин Дитюк, Дмитро Кузьмін, Ян Ваня, Микита Сухоруков, Ксенія Бахрітдінова, Ганна Муромцева, Тамара Калінкіна, Юлія Москаленко, Ярослав Ткачук та Анастасія Шевченко.

 

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 
Рубрика: