Я переконаний, що економічний стан народу — се головна підстава цілого його життя, розвою, поступу. Коли стан економічний плохий, то говорити про поступ, науку — пуста балаканка.
Іван Франко, український письменник, поет, публіцист, громадський діяч, перекладач

Бібліотека «Дня»: онлайн-версія вже у продажу

Безпрецедентна новинка для всіх українських читачів
14 лютого, 2017 - 19:14

Для багатьох тисяч читачів якісної літератури цей тиждень розпочинається з неймовірно приємної і корисної новини. З нагоди 15-річчя Бібліотеки газети «День», яке ми відзначаємо цього року, кращі книжки видання були оцифровані й вже доступні для продажу в електронній версії! Відтак, відвідавши сайт «Дня» за посилання: кожен читач може легко — всього в три «кліка» — придбати для себе електронні версії наших популярних видань, скачати їх у зручному форматі й читати з будь-якого наявного гаджету — електронної книги, планшета, мобільного телефону...

Наразі в нашому онлайн-магазині можна придбати 13 найменувань видань в онлайн-форматі, зокрема новинку «Сестра моя, Софія...», «Повернення в Царгород», «Сила м’якого знака», «День і вічність Джеймса Мейса», «Війни і мир», «Апокрифи Клари Ґудзик», «Катастрофа і Тріумф», «Я — Свідок», «Котел», «Україна Incognita. ТОП-25» (українською, російською та англійському мовами) та всю серію «Бронебійна публіцистика».

Не применшуючи значення друкованих версій своїх книжок, «День» відгукнувся на численні прохання читачів, для яких важливі мобільні формати сприймання інформації. Ми закликаємо всіх приєднуватися до армії «Інтелектуальних Сил України» і робимо все можливе, щоб наша газета та книжкові проекти були ще доступніші для якомога ширшої аудиторії.

Нагадаємо, що це не перший досвід «Дня» в оцифруванні своїх видань. Так, вже три роки електронна версія книжки «День і вічність Джеймса Мейса» («Day and Eternity of James Mace») із Бібліотеки «Дня» продається на найпопулярнішому у світі інтернет-сервісі Amazon.com. Більше того, вона незмінно отримує від покупців високі оцінки. Рейтинг книжки — 4,5 бала із 5 можливих.

Крім того, «День» став першим виданням в Україні, яке в 1997, 1998 та 1999 роках випустив спеціальні компакт-диски із версією своєї електронної бібліотеки.

Читайте газету та книжки «Дня» у зручному для вас форматі!

Вадим ЛУБЧАК, «День»
Газета: 
Рубрика: