Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Ді-джей з іміджем інтелігента

30 липня, 2004 - 00:00

Голос DJ Паші вже давно знайомий слухачам популярної столичної радіостанції. Як телеведучий він з’являвся в ефірі каналу «1+1», де якийсь час вів програму «Меломанія», а потім разом з Ольгою Герасим’юк — ток-шоу «Хочу і буду». І ось тепер DJ Паша — обличчя програми «Дивись!» (виробництва телекомпанії ТЕТ).

Хто цей юнак із проникливим голосом й інтелігентною зовнішністю, котрий мовить за кадром і в кадрі?

DJ Паша родом із Запоріжжя, але зараз уже вважає себе киянином.

Як пам’ять про школу в нього залишилася золота медаль. Паша згадує, що в часи учнівства був завзятим «олімпійцем». Щоправда, жодного разу не брав участь у олімпіадах із малювання. З малюванням не склалося. Як і з співом. «Зате вмію розмовляти і думати можу», — стверджує він.

Павло закінчив факультет іноземних мов Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «перекладач англійської й іспанської мов». Уже на першому курсі викладав російську мову американським студентам. А з другого почав працювати на радіо.

Паша об’їздив чимало країн, побував на всіх континентах, крім Антарктиди. Любить подорожувати, але найчастіше їздить за кордон у відрядження.

Разом із співавторами Павло видав курси англійської мови за авторською методикою. Ця методика отримала нагороду як «Книжка року». З компаньйонами він відкрив школу англійської мови.

— Ви справляєте враження інтелігентної, інтелектуальної людини. У кадрі у вас імідж а-ля Антон Павлович Чехов. А всі знають вас як DJ Пашу. Вам це не заважає?

— Ні. Спочатку слово «ді- джей» (скорочення від диск-жокея) з’явилося в Америці в 30-ті роки минулого століття для позначення професії ведучого радіостанції. Дослівний переклад — «ведучий», — пояснює мій співрозмовник. — У нас це сприймалося як дискотечний ді-джей. Абсолютно різні професії назвали одним словом.

У програмі «Дивись!» на ТЕТі Павла титрують як DJ Паша. Це його сценічний псевдонім, офіційно зареєстрований бренд.

Ведучий стверджує, що буває різним, залежно від ситуації. «Усе має бути в тему», — вважає Паша, але признається, що піджаки та костюми любить більше, ніж джинси. До офіційного стилю Пашу привчив своїм прикладом батько. І син уже з сьомого класу зробив свій вибір у стилі одягу.

— Ви приховуєте своє прізвище?

— Ні, чому? Мене багато хто знає і за прізвищем. Шилько Павло Юрійович, — відрекомендувався ведучий програми «Дивись!».

У програмі «Дивись!» Павло бере участь у розробці тем. Так склалося, що за весь свій чималий термін перебування в шоу- бізнесі в нього з’явилася безліч різних контактів. Зі слів DJ Паші, він може запропонувати відомих йому цікавих людей, а редактори та творча група — об’єднати їхні історії спільною темою.

Телевізійний жанр інфотеймент (інформуємо, розважаючи), в якому зроблена програма «Дивись!», широко використовується в усьому світі, перевірений десятками років. Паша вважає вибір саме цього жанру досить-таки вдалим:

— Можливо, ніде в світі такі програми не є «топовими», але вони завжди в рейтингах серед перших. Історії публічних персон, життя незвичайних людей, професіонально описане в сюжеті журналістом, завжди було й залишиться цікавим для глядача.

Перший місяць щоденну програму «Дивись!» на ТЕТі Паша вів сам. Зараз ведучих двоє — з’явилася Наталія Калатай. У планах — у вихідні до студії «Дивись!» запрошувати гостя. І тут у DJ Паші з’явиться можливість поговорити вживу.

На нашому телебаченні такої цiлiсної щоденної програми, мабуть, більше й немає. Випуски «Дивись!» не повторюються навіть влітку (хоча під час відпусток на інших телеканалах ідуть повтори). До речі, у відпустку Паша не збирається, каже — справ багато. Хіба що як радіокоментатор від «Гала-радіо» з’їздить у відрядження до Афін — на Олімпіаду.

Ольга ЛУНЧЕНКО
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments