Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Телевізійний «хенд-мейд»

ZIK відзначив 5-річчя свого існування
4 вересня, 2015 - 11:50
ІГОР ТУРКЕВИЧ
ІГОР ТУРКЕВИЧ

Сьогодні канал випускає десятки популярних  у країні програм, зокрема інтелектуально-політичний проект «Гра у класику з Сергієм Рахманіним», історичний тележурнал «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», ток-шоу «Прямим текстом» та DROZDOV з Остапом Дроздовим,  антикорупційну  програму «Наші гроші» з Денисом Бігусом, проект соціальних розслідувань «Брат за брата» з ведучими братами Капрановими, новинні програми «Огляд дня» та «Погляд на тиждень»... Із травня минулого року передачі телеканала виходять в ефір не лише зі студії ZIK-Львів, а й із нової студії — ZIK-Київ. Медіа-експерти відзначають, що канал активно набирає обертів, у деяких тематичних сегментах гідно конкуруючи із загальнонаціональними мовниками, зокрема в жанрі журналістського розслідування.

Важко повірити, що найпопулярніший у західному регіоні мовник, вперше вийшовши в ефір 1 вересня 2010 року, мав програмну сітку лише з шести проектів власного виробництва.

З якими настроями на каналі зустріли перший ювілей? Як повідомило керівництво ZIK, річниця для їхньої команди — це, передусім, привід проаналізувати зроблене і визначити пріоритетні шляхи розвитку на наступні роки. «Ми хочемо дати людям зовсім інший продукт.  Зовсім інший канал. Так позиціонуємо себе в новому телевізійному сезоні. І готові запропонувати нашим глядачам альтернативу. 

Альтернативу власного виробництва, такий собі телевізійний «хенд-мейд», матеріал, змістове наповнення, яке буде водночас актуальним, затребуваним, колоритним. Ми не приховуємо у глобальній стратегії розвитку ZIKу своїх намірів найближчим часом здобути місце в загальнонаціональному цифровому мультиплексі. Студії ZIK-Київ та ZIK-Львів працюють у штатному режимі. Нові проекти, заплановані на цей сезон, вироблятимуть в обох містах. ZIK залишається телеканалом журналістських розслідувань. Тому в праймі будуть програми викривального формату: політика, економіка, соціалка. Не відмовляємося від нашого західноукраїнського колориту. В цьому контексті готуємо автентичний міжпрограмний продукт — «Співаник та Говірник», — розповів у коментарі «Дню» генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор ТУРКЕВИЧ. — Також плануємо запропонувати увазі глядачів драйвове антихам-шоу «Почни із себе». Проект — про впорядкування нашого з вами життя, наближення до європейських стандартів. Культуру побуту треба виховувати. Цим і займемося. Далі — політична програма «Рада.8.0», назва якої свідчить сама за себе. Розслідування в медицині — в «Лікарських таємницях», та в місцевому самоврядуванні — в «Таємницях Ратуші». «LifeКод: Данило Яневський» «освоюватиме» громадський сектор. Наш девіз старту після першого 5-річного ювілею — «Зовсім інший канал». Ми пропонуємо наш ефір українцям в історичній ретроспективі, буремному сьогоденні та європейському майбутньому».

Вадим ЛУБЧАК, «День»
Газета: 
Рубрика: