У тебе є вороги? Добре. Значить, у своєму житті ти щось колись відстоював
Вінстон Черчілль, британський політик та державний діяч, письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури

На «Планеті дітей»

8 квітня, 2011 - 00:00

Національна спілка фотохудожників України оголошує ІІ Міжнародний жіночий фотоконкурс

«Планета дітей» — єдиний у своєму роді фотоконкурс, в якому беруть участь тільки жінки, а об’єктом їх фотодосліджень стають діти. Ініціатори (Національна спілка фотохудожників України, Міжнародний фотографічний рух «Образ без кордонів» і ISF — Image sans Frontiere) пояснюють, що конкурс націлений на пошук нових імен, а також на підтвердження і виявлення високого рівня професіоналізму жінок-фотографів.

Торік в І Міжнародному жіночому фотоконкурсі «Планета дітей» взяли участь жінки-фотографи з України, Росії, Білорусі, США. Було представлено 1850 робіт різних жанрів, з яких журі вибрало 110. Ці знімки увійшли до експозиції, представленої у виставковій залі бібліотеки ім. Вернадського.

«Як можна яскравіше відтворювати світ дітей, їхні втіхи і біди, навчання і відпочинок, розваги, захоплення, емоції, як позитивні, так і негативні, взаємини між собою і стосунки з батьками, словом — їхнє життя», — так звучить місія конкурсу.

Роботи приймаються в рамках двох секцій: «Портрет» і «Репортаж або жанрова фотографія». У кожній секції учасник може подати до 5 світлин. Фінальний термін подачі робіт — 24.00 10 травня 2011 року. Своє рішення журі оголосить 19-21 травня. А відкриття виставки і церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться 1 червня 2011 року. Деталі про умови подачі робіт читайте на сайті НСФХУ (photospilka.com).

— Я вважаю, що зараз жінки-фотографи нічим не поступаються чоловікам, — говорить один з ініціаторів фотоконкурсу Наталія КОМПАНЦЕВА. — Якщо людина талановита, то незалежно від статі, вона і бачить талановито.

Наталія Компанцева — без перебільшення, знаковий кінооператор і фотограф, член Національної спілки кінематографістів і Національної спілки фотохудожників. «День» вже частково знайомив своїх читачів з Наталією Володимирівною (див. №43, 12 березня 2010 року). Сьогодні ми розповімо про цю людину бурхливої життєвої енергії детальніше.

Продовження див. на стор. «Репортаж «Дня»»

Марія ТОМАК, «День»
Газета: