Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

«Фантом» на випробуваннях

«Цифрові технології розпізнавання цілей у поєднанні із сучасним прицільним комплексом, дають можливість вести точний вогонь за будь-яких умов», — Павло БАРБУЛ
14 грудня, 2016 - 12:03

Безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб «Фантом» від ДП «Спецтехноекспорт», який входить до складу ДК «Укроборонпром», показав свої бойові можливості керівному складу Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України та Збройних сил України. Про це повідомляє сайт «Укроборонпрому». Демонстрація відбулась під час критично складних погодних умов у вигляді крижаного дощу, на полігоні Гончарівське Чернігівської області. «Цифрові технології розпізнавання цілей, у поєднанні із сучасним прицільним комплексом, дають «Фантому» можливість вести точний вогонь за будь-яких умов, що є гарантією успішного виконання бойових завдань», — прокоментував результати використання «Фантома» керівник ДП «Спецтехноекспорт» Павло Барбул. Така техніка може доставляти боєкомплекти та вантажі через зони, які перебувають під загрозою обстрілу противника, або в зоні ризику замінування, безпечно і швидко евакуйовувати поранених з поля бою. Фото з сайта ukroboronprom.com.ua.

Газета: 
Рубрика: