Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

Довгоочікуване «золото»

Олег Верняєв та Богдан Бондаренко на Олімпіаді в Ріо принесли Україні дві важливі медалі
18 серпня, 2016 - 10:44
ФОТО РЕЙТЕР

Український спортивний гімнаст Олег Верняєв, який вже здобув для скарбнички збірної срібну медаль в індивідуальному багатоборстві на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, у вівторок виборов таке бажане для національної команди перше «золото». Нашому спортсменові не було рівних на поперечних брусах. Він блискуче виконав свій номер, допустивши лише кількох несуттєвих помилок. Один із головних суперників Олега у змаганнях на брусах — китаєць Ю Хао — виступив гірше. Відтак, Олег Верняєв із результатом 16,041 бала переміг, другим став американець Данелл Лейва із оцінкою 15,900, третім — росіянин Давид Белявський із оцінкою 15,783.

Ще одну медаль олімпійського дня збірній України приніс стрибун у висоту Богдан Бондаренко, виборовши «бронзу». Бондаренко з першої спроби здолав планку на 2,33 м. Із висотою 2,38 м українець не впорався двічі поспіль та переніс третю вирішальну спробу на 2,40 м, але подолати її не зміг, задовольнившись бронзовою нагородою.

КНИЖКИ «Дня» — МОТИВУЮТЬ ДО ПЕРЕМОГ. РІВНО РІК ТОМУ В СТОЛИЧНОМУ ОЛІМПІЙСЬКОМУ ДОМІ «День» ПОДАРУВАВ ОЛЕГУ ВЕРНЯЄВУ КНИЖКУ «УКРАЇНА INCOGNITA. ТОП-25». «ДЯКУЮ ГАЗЕТІ «День» ЗА ПОДАРУНОК, — СКАЗАВ ГІМНАСТ. — ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО ІСТОРІЮ УКРАЇНИ СПОРТСМЕНИ МАЮТЬ ЗНАТИ, АДЖЕ ЦЕ ДОДАТКОВО МОТИВУЄ» ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

 

Олімпійським чемпіоном з результатом 2,38 м став канадець Дерек Друїн. Срібло з показником 2,36 дісталося Мутазу Есса Баршіму з Катару.

Вадим ЛУБЧАК, «День»
Газета: 
Рубрика: