Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Штраф за шум

21 листопада, 2006 - 00:00

Влада Пекіна вирішили серйозно штрафувати за сильний шум у місті. Як повідомляють РІА Новости з посиланням на агентство Сіньхуа, уряд Пекіна затвердив нове положення про регулювання рівня шуму в місті. Відтепер будівельним компаніям загрожує штраф у розмірі до 200 тисяч юанів ($25 тисяч) за проведення шумних будівельних робіт з десятої вечора до восьмої ранку та днями загальнонаціональних іспитів.

Вуличним торговцям, які зазивають покупців за допомогою гучномовців, загрожує штраф до 50 тисяч юанів (більше $6 тисяч). Штрафувати будуть власників квартир, де ведуться ремонтні роботи, шум від яких докучає сусідам. За подачу сигналу автомобілем у недозволеному місці штраф може скласти до 5 тисяч юанів ($625).

«Здоровий і міцний сон не повинен бути недоступною розкішшю для наших жителів», — заявив представник міського уряду, коментуючи прийняте положення.

Може, й мерії Києва варто перейняти досвід пекінських колег (адже в нас у столиці надто багато незручностей жителям і гостям міста спричиняє шум)?

Газета: 
Рубрика: