Тричі історична перемога

Чим найбільше запам’ятався уболівальникам матч проти Косова
11 жовтня, 11:45
ФОТО REUTERS

Національна збірна України з футболу здобула свою першу перемогу під керівництвом Андрія Шевченка. У третьому турі відбірного етапу до чемпіонату світу-2018 українська команда впевнено перемогла Косово. Головний тренер Андрій Шевченко вирішив не дивувати сюрпризами, тому випустив на поле той самий склад, що 6 жовтня грав проти Туреччини (2:2). Відтак, наша команда вже зі старту взяла м’яч під свій контроль, однак забити змогла лише на 31-й хвилині зусиллями Артема Кравця. Упродовж гри команда Косова по-спортивному «покусалася», потріпавши нерви глядачам, особливо у середині другого тайму. Але всі питання щодо переможця зняли влучні удари спочатку Андрія Ярмоленка (81’), а під кінець матчу — Руслана Ротаня (87’).

Нагадаємо, гра відбулася на нейтральній території (в польському Кракові, на стадіоні «Краковія»), оскільки Україна не визнає незалежності Косова і не утримує з цією територіальною одиницею жодних дипломатичних відносин. Перемога над Косово не лише вивела українську команду на третю сходинку групи «І» (після трьох ігор в активі нашої збірної п’ять очок; перші дві сходинки розділили Хорватія та Ісландія — по сім), а й стала тричі історичною для країни. Це — перша перемога збірної України над командою Косова, яка дебютувала в офіційному міжнародному турнірі; перша перемога Андрія Шевченка в ролі головного тренера збірної та перша — у відборі на чемпіонат світу 2018 року.

Наступний матч відбору команда Андрія Шевченка проведе 12 листопада в Одесі проти збірної Фінляндії.

Delimiter 468x90 ad place