Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

Віртуози гітари

13 грудня, 2005 - 00:00

На міжнародному фестивалі гітарної музики «Київ 2005» виступить один ізкращих гітаристів сучасності італієць Карло Маріконе.

Фестиваль, що вже два роки поспіль проходить у столиці за ініціативою Національної філармонії України, триватиме з 16 по 18 грудня у Колонному залі ім. Лисенка і Малому залі філармонії. Окрім італійського музиканта Карло Маріконе кияни та гості нашої столиці почують гру лауреата міжнародних конкурсів Мусо Ніемінена (Фінляндія). Обидва іноземні гітаристи проведуть майстер-класи для студентів і усіх бажаючих у музичному салоні філармонії. (17 і 18 грудня) Також свою майстерність на фесті продемонструють досвідчені українські виконавці і ще зовсім молоді гітаристи. У фойє філармонії відбудеться виставка музичних інструментів фірми «YAMAHA». Минулого року на Міжнародному фестивалі гітарної музики «Київ 2004»п’ять музичних вузів України були представлені кожен одним музикантом. Але організатори, побачивши, яка багата на таланти наша студентська молодь, вирішили цього року розпочати із Харківського інституту мистецтв і надати йому можливість показати не двох, а трьох кращих своїх гітаристів. А 18 грудня у концерті-закритті фестивалю виступатимуть гості і господарі свята у супроводі Симфонічного оркестру Національної філармонії під керуванням Iгоря Палкіна. Iніціатором фесту виступив артист філармонії Андрій Остапенко, а грошову допомогу акції надали директор Фонду сприяння розвитку мистецтв Юрій Круліковський та професор Iталійського інституту культури в Україні Нікола Франко Боллоні.

Людмила КУЧЕРЕНКО
Газета: 
Рубрика: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ