Вольова перемога в Iлклі

Сергій Стаховський пройшов до другого кола турніру ATP
19 червня, 16:25
ФОТО РЕЙТЕР

В Ілклі (Великобританія) на турнірі ATP серії Challenger Tour —FUZION 100 ILKLEY TROPHY із призовим фондом у 127 000 фунтів в одиночному розряді відбулися матчі першого кола. 140-ва ракетка світу, 32-річний українець Сергій Стаховський, посіяний під восьмим номером, здобув вольову перемогу над 24-річним британцем Ліамом Броді, який посідає у світовому рейтингу 168-е місце, з рахунком 1:6, 7:6(2), 6:2, повідомляє www.sportonline.ua. Зазначимо, що під час другого сету Стаховський відіграв чотири матчболи, а потім виграв тай-брейк. У вирішальній партії Сергій узяв два гейми на подачі суперника і в результаті переміг. Поєдинок тривав 2 години 8 хвилин. Суперники взяли по п’ять подач один одного. Стаховський виконав шість ейсів і припустився однієї подвійної помилки, а Броді чотири рази подав навиліт і тричі помилився на подачі. Раніше тенісисти не зустрічалися. У другому колі суперником Стаховського стане переможець матчу Кевін Кінг (Великобританія) — Норберт Гомбош (Словаччина).