Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У США театральну премію Tony Award отримав театр з українським гуртом у складі

1 травня, 2018 - 15:16
Фото: variety.com

Організатори престижної американської театральної премії Tony Award оголосили 30 квітня переможцем у номінації «Регіональний театр» нью-йоркський експериментальний театр «Ля МаМа» (La MaMa).

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Експерти відзначили, що цей театр відіграв значну роль у кар’єрі багатьох відомих митців, серед яких Сем Шепард, Джулі Теймор, Даян Лейн, Гарві Фірштейн та інші. У 1960-х роках театр брав участь у створенні руху Off Off Broadway, який охопив нові експериментальні та авангардні нові роботи.

Номінація «Регіональний театр» – це одна з кількох нагород, переможців яких організатори Tony Award оголошують перед основними категоріями. Головні номінанти будуть названі 1 травня.

У складі нью-йоркського експериментального театру «Ля МаМа» вже понад 20 років працює мистецький гурт «Яра», який створює театральні вистави на базі української поезії. Художнім керівником і режисером «Яри» є Вірляна Ткач. У квітні, зокрема, на її запрошення в Нью-Йорку виступав український письменник Сергій Жадан.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ