Всяка денаціоналізація зводиться до поганого виховання, до моральної недуги...
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф

В Ужгороді відбувся національний автопробіг «На запчастини – тільки машини!»

2 грудня, 2015 - 13:02
Фото Вікторії Жуйко

Автомобілі колоною рушили з Ужгорода до Мукачева, аби привернути увагу закарпатців до проблеми торгівлі людьми.

Захід розпочався о 10 годині на площі Народній в Ужгороді, а вже о 12 годині почалася просвітницька робота у Мукачевому. Організатором автопробігу в Закарпатській області виступила Закарпатська громадська жіноча організація «Веста» у партнерстві з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА. До автопробігу та роз’яснювальної роботи  долучилися експерти, медики, держслужбовці, громадські організації, студенти, викладачі навчальних закладів, представники новоствореної поліції, ужгородці та мукачівці.

Голова Закарпатської обласної організації Червоного Хреста України Іванна Сабо зазначила «Дню», що проблеми торгівлі людьми для закарпатців є дуже актуальною, адже тисячі краян щороку їздять на заробітки і входять до групи ризику. «Аби уникнути проблем і не стати заручниками трагічних ситуацій, усі мають знати основні правила. Найголовніше – перевіряйте, куди їдете, якщо їдете по роботі, залишайте рідним вичерпну інформацію про роботодавців, частіше виходьте з рідними на зв'язок. Дуже важливо напередодні поїздки домовитися з близькими про слово-пароль, яке ви зможете повідомити їм у разі виникнення небезпечної ситуації. Необхідно постійно тримати при собі документи, зробити кілька примірників копій і заховати у різних місцях» - зазначила пані Сабо.

Ініціатором проведення акції виступила Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Міжнародної організації з міграції у партнерстві з Міністерством соціальної політики України.

Вікторія Жуйко, Ужгород, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ