Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

З "Азовсталі" евакуювали 20 цивільних, - заступник командира "Азову"

30 квітня, 21:22
Reuters

З розбитого внаслідок російських обстрілів металургійного комбінату «Азовсталь» у Маріуполі евакуювали 20 цивільних - жінок і дітей.

Про це повідомив у відеозверненні заступник командира полку "Азов" Святослав Паламар (Калина), передає Укрінформ.

"Станом на 19.40 ми передали в умовлене місце 20 цивільних, яких вдалося визволити з-під завалів, це жінки і діти. І ми сподіваємося, що ці люди поїдуть у домовленому напрямку, а саме в Запоріжжя, на підконтрольну Україні територію", - зазначив Паламар.

За його словами, території заводу всю ніч обстрілювала ворожа ствольна артилерія, спричинивши нові руйнування і завали. "Режим тиші" розпочався не о 6.00, як було обіцяно, а об 11.00. Евакуаційна колона приїхала лише о 18.25, хоча мала о 6.00.

Паламар повідомив, що військослужбовці полку "Азов" продовжують рятувальну операцію, тросами витягаючи з-під завалів цивільних: літніх людей, жінок і дітей. Українські бійці сподіваються, що всіх мирних мешканців вдасться евакуювати.

При цьому Паламар наголосив, що з незрозумілих причин не йдеться про евакуацію на підконтрольну Україні територію поранених військових, які потребують невідкладної медичної допомоги.

"Наголошую, що ми просимо прогарантувати виїзд не тільки цивільних, а й наших поранених військовослужбовців, яким необхідна медична допомога", - сказав він.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати