Нація без державности є покалічений людський колективний організм.
Володимир Винниченко, український прозаїк, драматург, політичний і державний діяч. Перший голова Директорії УНР

Українське радіо розпочало мовлення на окуповані території Донбасу

3 червня, 2017 - 19:12
Фото: dn.gov.ua

З міста Часів Яр Донецької області 2 червня 2017 року почалося мовлення на частоті 873 кГц Першого каналу Українського радіо (НСТУ) на окуповані території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

Голова Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський запевнив, що сигнал Українського радіо буде охоплювати Донецьку, Луганську області разом з окупованими територіями, а також Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області і крім того прикордонні території Росії, які межують з Донбасом.

Також голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко наголосив, що у співпраці з Міністерством інформаційної політики регулятор надав НСТУ дозвіл на тимчасове мовлення на частоті 873 кГц ще 12 січня.

За його словами, цей проект є початком реалізації проекту, спрямованого мовлення на окуповані території Донецької та Луганської областей. Зазначено, що мовлення здійснюється з передавача NAUTEL XL-60, який було надано Мінінформполітики компанією BBG як технічну допомогу.

За підрахунками Нацради, сигнал Українського радіо з Часового Яру охопить сукупно до 12,7 млн осіб - як громадян України, так і громадян країни-агресора.

Нагадаємо, український журналіст-розслідувач Денис Бігус став одним з 5-ти переможців премії Democracy Award-2017, яку присуджує Національний фонд на підтримку демократії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ