Коли ми принижуємо наші вимоги до того, що ми можемо в наших обставинах, то це не дасть ніякого прогресу.
Лесь Курбас, видатний український режисер-реформатор, актор, теоретик театру, драматург, публіцист, перекладач

Українка, що входить до 5-ти найстаріших жінок планети, відсвяткувала 117-річчя

3 липня, 2017 - 12:55

Христині Нагорній , найстарішій жінці України, яка проживає в селі Жадове Семенівського району Чернігівщини, виповнилося 117 років. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Семенівської райдержадміністрації Сергій Деденко.

"Учора з сільським головою Жадового Сергієм Помазком привітали зі 117-річчям найстарішу жінку України Христину Аврамівну Нагорну. Побажали їй здоров'я та довгих років", - написав він у пості з відповідними фотографіями.

За інформацією місцевих інтернет-видань, які посилаються на саму довгожительку, народилася вона 1 липня 1900 року на косовиці. Мати Христини померла, коли дівчинці було 5 років, отож виросла вона з батьком та мачухою. До школи Христю не віддавали, отож вона так і залишилася неграмотною, передає Укрінформ

Все життя Нагорна живе у Жадовому, понад 30 років пропрацювала в колгоспі біля птиці та худоби.

У березні п. р. 116-річну Христину Нагорну занесли до Національної книги рекордів як найстарішу жінку в Україні. Водночас вона входить до п’ятірки найстаріших жінок планети. Окрім неї, в ньому - італійка Емма Морено (117 років), жителька Ямайки Вайолет Браун (117), японка Набі Таджима (116) та японка Чійо Мійако (115)

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ