Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Українське видавництво взялося за комікс про "Відьмака"

3 липня, 2018 - 14:39
Фото vovkulaka.net

Українське видавництво Vovkulaka уклало угоду про співпрацю з одним із найбільших незалежних американських видавництв - Dark Horse Comics - відомого за серіями "Місто гріхів", "Хеллбой" і "Чужий" та отримало ліцензію на переклад та друк графічної фентезійної новели "Відьмак. Дім зі Скла", створеної за мотивами всесвіту "Відьмак" польського письменника-фантаста і публіциста Анджея Сапковського.

Як зазначили у видавництві, графічна новела "Відьмак. Дім зі Скла" – це насичене жахливими подіями темне фентезі від лауреата Премії Айзнера Пола Тобіна та відомого художника  Джо Куеріо, яке переносить читача у всесвіт відомої відеоігрової серії "Відьмак".

"Під час подорожі Темним Лісом Ґеральту, відомому мисливцю на монстрів, трапився овдовілий рибалка. Його дружина, що повстала із мертвих та сповнена жаги помсти, оселилася у моторошній садибі, відомій за назвою Дім зі Скла. Блукаючи маєтком, Ґеральт вступає у бій із жахливими істотами та розкриває таємницю, яка може перетворити цей дім на його могилу!", - йдеться у огляді твору.

Комікс буде виданий в вересні 2018 та презентований на фестивалях Comic Con Ukraine та Львівському Форумі Видавців.

Читайте також - Netflix оновила дату прем’єри серіалу "Відьмак"

Як повідомлялося раніше, у квітні на Варшавському Комік коні відомий польський письменник Анджей Сапковський повідомив, що з'явиться нова книжка зі світу "Відьмака" - фентезійного літературного циклу та похідної франшизи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ