Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

У Запоріжжі з’явилися білборди із соціальною рекламою на підтримку ЛГБТ-спільноти

4 серпня, 2015 - 11:25
У Запоріжжі з’явилися білборди із соціальною рекламою на підтримку ЛГБТ-спільноти
Фото автора

Під гаслом „Кохання” переможе ненависть” організація „Гендер Зед” розмістила по Запоріжжю плакати із соціальною рекламою в підтримку ЛГБТ-спільноти  Як зазначає голова організації „Гендер Зед” Ростислав Мілевський, таким чином активісти сподіваються виховати у запоріжців толерантне ставлення до представників ЛГБТ. «У Запоріжжі необхідно виховувати толерантність. Потрібно створювати дискусію, а не замовчувати проблему дискримінації ЛГБТ-спільноти. Це найголовніше, ми розуміємо, що буде як негативна реакція, так і позитивна. Але принаймні ми не мовчатимемо”, - зазначив Ростислав Мілевський.

Варто відзначити, що два плакати із соціальною рекламою ЛГБТ з’явилися на території військової частини Запоріжжя. Так, на одному білборді зображено хлопця з написом „я тебе дуже” поруч із серцем кольору веселки, поряд розташований подібний білборт із написом „Я тебе також”. В організації зазначили, що не планували навмисне розміщувати плакати на території військової частини.

 

Віталій АНДРОНІК, Запоріжжя

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ