Всяка денаціоналізація зводиться до поганого виховання, до моральної недуги...
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф

Українські параолімпійці вибороли 26 медалей на чемпіонаті світу з легкої атлетики

5 листопада, 2015 - 15:00
Фото прес-служби ЛОДА

У Катарі відбувся Чемпіонат світу-2015 року з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 1300 атлетів із 96 країн світу. Українські параолімпійці вибороли  26 медалей, встановили два світові рекорди і ввійшли до п'ятнадцятки найсильніших легкоатлетичних країн світу, ставши дванадцятими за кількістю золотих нагород та шостими за загальною кількістю медалей.

На першому місці – команда Китаю (85 медалей: 41 золотих, 26 срібних, 18 бронзових), на другому – Росії (69 нагород: 21 золотих, 21 срібних, 24 бронзових), третє місце – у команди США (13 золотих, 16 срібних, 10 бронзових).

Зокрема, успішно завершився чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору для спортсменів зі Львівщини Романа Павлика та Орисі Ільчиної. Про це повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації  Оксана Вацеба. Зокрема, Роман Павлик виборов чотири медалі – дві срібні (стрибки в довжину та біг на дистанції 200 м) та дві бронзові (біг на дистанції 100 м та 400 м). Орися Ільчина посіла третє місце у метанні диску.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ