Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Електропостачання станції , що забезпечує водою Авдіївку, досі відсутнє, - ДСНС

6 червня, 2017 - 09:18
Фото із сайту "Україна молода"

Донецька фільтрувальна станція, яка забезпечує водопостачанням Авдіївку на Донеччині, досі, станом на ранок вівторка, залишається без електропостачання.  Про це  повідомили у прес-службі ДСНС України, передає УНН.

"Станом на 7 годину 6 червня електропостачання Донецької фільтрувальної станції відсутнє. Залишок в резервуарі складає близько 1 тис. куб. м. Вирішується питання щодо проведення ремонтно-відновлювальних робіт за умов безпеки працівників", - йдеться у повідомленні.

У понеділок, 5 червня, водопостачання населенню здійснювалося з міського резервуару (4 тис. куб. м) з 9:00 до 15:00 та організовано підвіз питної та технічної води підрозділами ДСНС та комунальними службами міста, додали у відомстві.

У ДСНС нагадали, що 4 червня при запуску Донецької фільтрувальної станції після проведення планових ремонтних робіт, встановлено пошкодження високовольтної лінії електропередач внаслідок бойових дій, що призвело до припинення електропостачання станції, яка централізовано забезпечує водою м. Авдіївку (близько 22 тис. жителів).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ