Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

"Нова пошта" тимчасово закриває відділення у Сєвєродонецьку, Луганську, Слов'янську та Донецьку

7 липня, 2014 - 13:23
"Нова Пошта" прийняла рішення закрити свої відділення у трьох містах східної України. Зокрема, не працюватимуть відділення Сєвєродонецька, Луганська та Донецька. Про це інформує сайт "Нової Пошти".
 
Зазначається, що таке рішення було прийняте через збройні напади на відділення, які відбулись 5 липня у цих містах. У прес-службі зазначають, що бойовики викрали частину вантажу, та у грубій формі погрожували співробітникам, інколи застосовуючи грубу фізичну силу.
 
У компанії наголошують, згідно з договорами, які компанія укладає з клієнтами, "Нова Пошта" зобов'язується виплатити компенсацію за викрадені вантажі в рамках оголошеної вартості. З клієнтами, відправлення яких постраждали, протягом двох днів зв'яжеться відповідальний менеджер.

Додамо, у компанії діє Оперативний штаб, який аналізує поточну ситуацію, зважує ризики і прогнозує подальший розвиток подій з метою забезпечення стабільної роботи і доставки вантажів в умовах бойових дій на території країни.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ