Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Газета «День» стала інформаційним партнером медіа проєкту «ХаризмаUA»

7 липня, 2022 - 12:25

Газета «День» стала інформаційним партнером медіа проєкту «ХаризмаUA», який робить громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС». Слідкуйте за інтерв’ю та історіями героїв, які будуть з’являтись на наших сторінках.

Про проєкт:

До повномасштабної війни, яку розпочала фашистська росія проти України, Мережа захисту національних інтересів «АНТС» запустила телепроєкт, який відкривав потенціал нашої держави через історії успіху унікальних українців. Ми фільмували їхні розповіді про вдалі бізнеси, блискучі перемоги, розповідали про їхню творчість і визнання. Для того, щоби показати тяглість харизми України як держави, яка народжує лідерів в багатьох сферах національного та світового масштабу. Бо саме в Україні вони навчалися і виховувалися, ставали реформаторами, винахідниками, управлінцями, митцями, підприємцями, які розвивають нашу країну.

Війна внесла корективи. Повномасштабне вторгнення росії на територію України ще сильніше об’єднало нас і загартувало. На фоні страшної війни з’являються світлі обличчя небайдужих українців, які день за днем, справа за справою наближають нашу спільну перемогу. Ми хочемо і далі розповідати про кращих з нас, які виступили цілим фронтом - культурним, дипломатичним, волонтерським і допомагають Україні перемогти росію, заявляючись на увесь світ: «Ми є, ми стоїмо, ми переможемо».

Харизма UA - мають чітку і прозору позицію - засудження війни та допомогу Україні. Ми хочемо й надалі розповідати про націю, яка перевернула уявлення світу, як боротися зі світовим злом.

Підписуйтесь на канал https://www.youtube.com/channel/UCTEhYgIPAMJiF8V_6pnNUWQ або слідкуйте за новинами на сторінці фейсбук https://www.facebook.com/charismaUkraine

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ