Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Японія підтримує розширення участі НАТО в Індо-Тихоокеанському регіоні

8 червня, 2022 - 18:24
Фото Reuters

Офіційні особи Японії та НАТО домовилися активізувати військову співпрацю та спільні навчання через повномасштабне вторгнення росії в Україну, яке загрожує безпеці Європи та Азії. Про це повідомляє УНН із посиланням на Japan Today.

"Представники Японії та НАТО у вівторок домовилися активізувати військову співпрацю та спільні навчання, оскільки вони поділяють побоювання, що вторгнення росії в Україну призводить до погіршення ситуації у сфері безпеки в Європі та Азії", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили, глава японського міністерства оборони Нобуо Кіші заявив на початку зустрічі з головою Військового комітету НАТО Робом Бауером, що Японія сподівається зміцнити зв'язки із європейськими країнами та підтримує розширення участі НАТО в Індо-Тихоокеанському регіоні.

"Безпека Європи та Азії тісно переплетена, особливо зараз, коли міжнародне співтовариство стикається із серйозними проблемами", - сказав Кіші.

Візит Бауера до Токіо відбувся на тлі військово-морських навчань НАТО у Середземному морі., в яких Морські сили самооборони Японії беруть участь.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ