Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

На Буковині збільшилася кількість пар, які хочуть усиновити дітей

9 січня, 2016 - 11:26

За словами начальника служби у справах дітей Чернівецької облдержадміністрації Юлії Яківчек, останніми роками на Буковині помітно збільшилася кількість тих, хто хоче всиновити чи взяти під опіку покинутих батьками дітей і сиріт.  

«Лише у нашій службі у черзі на всиновлення перебуває 48 подружніх пар, а ще ж є аналогічні черги у кожному районі, - пояснює Ю. Яківчек. – Найбільш охоче, звісно, всиновлюють маленьких діток, хоча, приміром, торік на Буковині усиновили дівчаток-підлітків 14 і навіть 16 років, а всього протягом 2015 року в області було всиновлено 12 дітей. Завдяки співпраці із ЗМІ та різними фондами, інформацію про діток, які потребують батьківського тепла, поширюємо в Україні. Однак доки до нас звернуться охочі їх всиновити з інших регіонів, буковинці вже забирають діток у свої сім’ї».

Ще одна тенденція – всиновлення хворих дітей. Якщо раніше це було прерогативою іноземців, то тепер таких малят забирають вітчизняні усиновителі. Що ж до іноземних, то протягом минулого року жодного випадку всиновлення маленьких буковинців громадянами інших країн не було, констатує Ю. Яківчик. Натомість непоодинокими є випадки, коли прийомні батьки на Буковині одночасно всиновлюють двох або й трьох діток із однієї сім’ї.

Анна Гаргаля, Чернівці 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ