Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

НАТО й надалі підтримуватиме Україну в просуванні до членства через проведення реформ, - Столтенберг

9 лютого, 2021 - 21:39
Фото: president.gov.ua

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запевняє, що Північноатлантичний альянс і надалі підтримуватиме Україну на її шляху до членства в альянсі, який лежить через реформи.

"Чим успішнішою буде Україна у виконанні реформ, тим ближчою вона буде до стандартів НАТО, і тим ближчою Україна буде до членства НАТО. Я не можу дати вам конкретну дату (коли Україна стане членом альянсу), але я можу сказати, що ми продовжуватимемо підтримувати Україну в її євроатлантичних прагненнях і підтримуватимемо в її просуванні до членства в НАТО. Найкращий шлях до цього - фокусуватися на реформах і продовжувати модернізувати та зміцнювати демократичні інституції України", - сказав Столтенберг у вівторок у Брюсселі після зустрічі з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем.

Він нагадав, що двері НАТО залишаються відчиненими.

"У 2008 році НАТО ухвалив рішення про членство України, і ми залишаємося йому відданими. Фокус сьогодні має бути на реформах, які треба продовжувати, щоб гарантувати, що Україна має демократичний і політичний контроль над її оборонними інституціями та Збройними силами, що тривають зусилля, спрямовані на боротьбу з корупцією і посилення демократичних інституцій. Це добре для України стосовно НАТО", - наголосив генсек альянсу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ