У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український політичний і військовий діяч

У Тернополі в рамках всесвітньої акції висадили алею Миру

9 квітня, 2016 - 20:40
Фото Тамти ГУГУШВИЛИ, "День"

Тернопіль долучився до всесвітньої акції озеленення планети «Дерева Миру». В рамках заходу жителі 50 країн у різних містах в один день висаджують дерева, щоб одноголосно проявити свою позицію за Мир.

У Тернополі 12 дерев Сливи Піссарді висадили у сквері Миру.

– Це дуже рідкісне декоративне дерево. В Тернополі є таких п’ять дерев. Зараз привезли ще 12 з Польщі. Ми хочемо, щоб цей сквер мав статус заповідної зони. А такий статус надається тільки тоді, коли є певна кількість унікальних декоративних дерев. Ці дерева приживуться і  будемо мати символіку – дерева Миру в сквері Миру, – зазначив заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міської ради Олег Соколовський.

За словами організаторів, акція «Дерева Миру» проводиться в Тернополі вже втретє. Вона охоплює усю планету. В Україні ініціатива підтримується у всіх обласних центрах.

«Вся планета висаджує дерева в один день в знак підтримки миру, за єдність і мир в світі. У нас, в Тернополі,  ще проводиться студентська міжнародна конференція на базі педагогічного університету. Тут присутні студенти зі всіх куточків України та студенти з Грузії. Вони також долучилися до висадження алеї. Це символічно посадити дерева саме в цьому сквері Миру, щоб висловити протест проти війни в нашій країні і заявити про підтримку мирного неба», – каже представник ГО «Файне місто», секретар студентської ради ТНПУ Юлія Янчинська.

Нагадаємо, у квітні минулого року в Тернополі висадили алею Миру у парку імені Т.Шевченка, неподалік острівка «Чайка».

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, Тернопіль, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ