Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Першим указом Пашиняна стало перенесення Дня Перемоги на 8 травня і перейменування свята в День скорботи і примирення

9 травня, 2018 - 22:31
Фото Reuters

Першим указом нового прем'єра Вірменії Нікола Пашиняна стало перенесення Дня Перемоги на 8 травня і перейменування свята в День скорботи і примирення, повідомляється в прес-релізі кабінету міністрів, передає Панорама.

«Останній раз Вірменія святкувала нав'язаний радянським режимом День Перемоги. Це була не наша війна, але тисячі і сотні тисяч вірмен загинули, відстоюючи імперські інтереси Сталіна в його сутичці з колишніми приятелями - нацистською Німеччиною», - сказав він, коментуючи прийняття законопроекту.

За словами Пашиняна, перенісши День Перемоги на 8 травня, Вірменія «синхронізує національну пам'ять» з країнами Євросоюзу і «зробить ще один крок до єдності з сім'єю європейських народів».

«Капітуляція була підписана 8 травня. Те, що вражене самолюбство радянських вождів призвело до появи ще одного папірця на наступний день, не змінило суті події - вся Європа і весь світ святкують свою перемогу над нацизмом саме 8 травня, і тепер Вірменія разом з ними», - пояснив Пашинян.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ